Jashita Tulum Luxury Villas
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Oneindige zwembad Dakzwembad | Eten op locatie Snackbar aan het zwembad |
| Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Jashita Tulum Luxury Villas van 300 m² is gesitueerd op wandelafstand van 25 minuten van het Nationaal Park Tulum en biedt toegang tot bezienswaardigheden in de omgeving. Deze villa ligt in de Zama wijk van Tulum Pueblo en biedt privéparkeren, evenals draadloos internet.
Gasten het Playa Paraíso op 4 km afstand vinden en het centrum van Tulum Pueblo binnen 25 minuten te voet bereiken. Deze 3-slaapkamer Jashita Tulum Luxury Villas is gelegen binnen een paar straten van de Cenote Zacil-Ha.
Deze 3-badkamer villa heeft uitzicht op de tuin. Tot de badkamerfaciliteiten van deze accommodatie behoren ook een inloopdouche en een apart toilet. Er zijn een haardroger, badjassen en badlakens voor het comfort van de gasten.
Jashita Tulum Luxury Villas beschikt over een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven zodat je de mogelijkheid hebt om te koken. Latijns-Amerikaanse gerechten specialiteiten worden geserveerd in Taqueria Los Chachalacos, gelegen binnen 5 minuten loopafstand van deze villa. Deze woning heeft een terras om op te ontspannen na een drukke dag, samen met een zwembad.
- Locale bezienswaardigheiden
- Casa de la Cultura1591 km
- Cenote Zacil-Ha1801 km
- Tulum Monkey Sanctuary1794 km
- Caleta Tankha Playa683 km
- Pyramid of positive thinking1289 km
- Hernandez Gallery Tulum1603 km
- Tulum Underwater1734 km
- Luchthavens
- Vliegveld Playa del Carmen63 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Kluisje
- Conciërgebalie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Kapper
- Rookdetectors
- Brandblussers
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Snackbar aan het zwembad
- Buiten eethoek
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Oneindige zwembad
- Dakzwembad
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Huishouding
- Autoverhuur
- Wasserij
- Winkels/ Commerciële diensten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Geluiddichte kamers
- Zithoek
- Patio
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
- Babyoppas/ Kinderopvang
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
- Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Wordt een luchthaventransfer verzorgd door Jashita Tulum Luxury Villas?
Gasten van Jashita Tulum Luxury Villas kunnen autoservice aanvragen. - ❓
Is er Wi-Fi in Jashita Tulum Luxury Villas?
Ja, Jashita Tulum Luxury Villas biedt WiFi aan. - ❓
Hoeveel kost het om Jashita Tulum Luxury Villas te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in Jashita Tulum Luxury Villas is $4156. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Wat zijn de beste restaurants in de buurt van Jashita Tulum Luxury Villas?
Gasten van Jashita Tulum Luxury Villas kunnen eten in Taqueria Los Chachalacos restaurant, dat Spaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keuken in deze villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in deze villa. - ❓
Welk uitzicht wacht op ons vanuit de ramen van Jashita Tulum Luxury Villas?
Gasten van Jashita Tulum Luxury Villas hebben uitzicht op de tuin. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Jashita Tulum Luxury Villas?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Tulum Pueblo zijn het Playa Paraíso en het Nationaal Park Tulum, die respectievelijk op 4 en 2 km van Jashita Tulum Luxury Villas liggen. Daarnaast is de Cenote Zacil-Ha (1 km) ook een aanrader om te bezoeken.